Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
  Hepimizin Bir Dünyası Var Temalı Türkiye Çevre Haftası Kutlamaları
  07.06.2024

  “Hepimizin Bir Dünyası Var“ Temalı Türkiye Çevre Haftası Kutlamaları kapsamında Konya Cumhuriyet Başsavcılığımızca enerji tasarrufu, 0 atık projesi ile ilgili konferans, çevre temizliği, adliyemizde enerji ve su kullanımının azaltılması için bilgilendirme etiketleri asıldı.

  Konya Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Halil İnal, Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanımız Sayın Hasan Ay , Cumhuriyet Başsavcı Vekillerimiz, Mahkeme Başkanlarımız, Hakimlerimiz, Cumhuriyet Savcılarımız, Yazı İşleri Müdürlerimiz ile adalet personelimizin katıldığı programa toplamda 180 kişi katılım sağladı.    
             
  Adlimizde bilgisayar, yazıcı, aydınlatma ürünleri ve enerji sarfiyatı olan diğer cihazların mesai saati dışında istinasız olarak kapatılmasını ve fazla su sarfiyatını önlemek amacıyla bilgilendirme etiketleri yapıştırıldı. Konya Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından görevlendirilen çevre mühendisi tarafından enerji tasarrufu ve 0 atık projesi ile ilgili konferans verildi , ardından adliyemiz ve çevresinde çevre temizliği etkinliği düzenlendi. Toplu çekilen hatıra fotoğrafı sonrasında program sona erdi.

  Adres

  Akabe Mah. Cemil Çiçek Cad. No: 63 KARATAY / KONYA

  Telefon

  0332 221 31 00

  Faks 0332 221 32 45

  E-Posta

  konyacbsisaretadalet.gov.tr